facebook

Techno Heat Sp. z o.o.
to wyłączny i bezpośredni
przedstawiciel  w Polsce firm:

RG

Power

 

 

 

Adres :
Techno Heat sp. z o.o.,
30-733 Kraków,
ul. Bagrowa 1/29
tel/fax: 012 421 79 40

O firmie

Szanowni Państwo,

Pragniemy poniżej przekazać Wam kilka informacji dotyczących historii, profilu oraz osiągnięć naszej Firmy.
Firma wywodzi się z powstałej w 1991r. firmy Mechanical Services in Poland Sp. z o.o.. W 1998r., na skutek zmian organizacyjnych w Mechanical Services in Poland Sp. z o.o., przejęliśmy całkowicie od swej poprzedniczki pełną ofertę dotyczącą przemysłowych urządzeń grzewczych. Działamy na terenie całej Polski w zakresie promocji, doradztwa technicznego, wsparcia projektowego oraz kompletacji dostaw urządzeń grzewczych przeznaczonych do zastosowań w obiektach przemysłowych, handlowych, magazynowych, warsztatowych, usługowych, sportowych, użyteczności publicznej, itp.. Wykonujemy w pełnym zakresie usługi serwisowe dla oferowanych urządzeń.

Wszystkie proponowane przez nas urządzenia produkowane są przez znane i uznane firmy amerykańskie i brytyjskie. Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym i bezpośrednim przedstawicielem firmy COMBAT w zakresie promienników gazowych rurowych podczerwieni produkowanych przez Roberts-Gordon Inc. (USA). Firma ta produkuje promienniki gazowe rurowe i jest w tym zakresie ciągle światowym liderem. Techno Heat sp. z o.o. jest również wyłącznym przedstawicielem na Polskę brytyjskiej firmy POWRMATIC Ltd. - czołowym europejskim producentem urządzeń do ogrzewania nadmuchem ciepłego powietrza z którą współpracuje od samego początku swej działalności (nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe, destratyfikatory, palniki gazowe do central wentylacyjnych). 


Nasza oferta techniczno-handlowa skierowana jest zarówno do dużych zakładów produkcyjnych jak i do małych warsztatów. Oferowane przez nas produkty mają zastosowanie tak w dużych jak i małych kubaturowo obiektach. Dewizą działania naszej Firmy jest zapewnienie naszym Klientom najlepszego z możliwych serwisu informacyjnego, doradczego i technicznego w okresie negocjacji, w trakcie realizowania kontraktu jak również w całym okresie eksploatacji naszych urządzeń. Efektem tego są dobre relacje z Użytkownikami naszych urządzeń. To z kolei owocuje pozyskiwaniem nowych Klientów z referencji pochodzących od dotychczasowych Użytkowników oferowanych przez nas produktów.

Oferta naszej Firmy obejmuje urządzenia przeznaczone do ogrzewania obiektów przemysłowych, magazynowych, sportowych, użyteczności publicznej. Naszym Klientom proponujemy nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe, palniki gazowe do central wentylacyjnych, promienniki gazowe, destryfikatory oraz szereg innych urządzeń. Systemy grzewcze dla hal są wykorzystywane w budynkach każdej wielkości bez względu na rodzaj prowadzonej w nich działalności.

Proponowane przez nas systemy grzewcze cechuje:
          - łatwość instalacji,
          - wysoka efektywność w zakresie komfortu cieplnego,
          - niskie zużycie energii,
          - równomierne rozprowadzanie ciepła,
          - bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie oferowane przez naszą Firmę promienniki gazowe, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice olejowe, gazowe moduły grzewcze do central wentylacyjnych i destryfikatory są urządzeniami proekologicznymi. Dodatkowo proponowane przez nas systemy grzewcze wymagają jedynie minimalnej obsługi.

 

Zapewniamy doradztwo przy wyborze odpowiedniego systemu ogrzewania dla budynku o określonej wielkości i wysokości. Klienci mogą również skorzystać z usług serwisowania urządzeń zakupionych w naszej Firmie.

 

Pragniemy dodać, iż nasza oferta, oprócz wysokiego poziomu technicznego produktów, jest bardzo atrakcyjna cenowo - niejednokrotnie amerykańskie i brytyjskie urządzenia oferowane przez nas wygrywały cenową konkurencję z innymi tego typu produktami pochodzącymi z importu z innych krajów europejskich.Mam nadzieję, iż przedstawiona tutaj oferta Techno Heat Sp. z o.o., zawierająca proekologiczne urządzenia grzewcze, znajdzie uznanie w Państwa opinii. W
 przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w Krakowie w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji technicznych.

  

Z wyrazami szacunku
Zarząd Techno Heat sp. z o.o.

© Techno Heat sp. z o.o. 2009-2013
wykonanie: domena.pl