facebook

Techno Heat Sp. z o.o.
to wyłączny i bezpośredni
przedstawiciel  w Polsce firm:

RG

Power

 

 

 

Adres :
Techno Heat sp. z o.o.,
30-733 Kraków,
ul. Bagrowa 1/29
tel/fax: 012 421 79 40

Promienniki Gazowe Rurowe

Oferta naszej Firmy obejmuje promienniki gazowe rurowe prod. Powrmatic Ltd. oraz promienniki gazowe rurowe Combat prod. Roberts Gordon Inc.

Promienniki, dzięki dostarczanej do nich energii (spalany gaz), emitują promieniowanie podczerwone. Różne rodzaje promienników można stosować zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach, a także dobierać ich moc grzewczą do indywidualnych potrzeb. Promienniki gazowe rurowe prod. Roberts Gordon Inc. posiadają palniki jednostopniowe On/Off (włącz/wyłącz), natomiast promienniki gazowe rurowe prod. Powrmatic Ltd. są wyposażone w palniki dwustopniowe Hi/Lo (wysoki/niski/wyłącz). Ponadto w promiennikach prod. Roberts Gordon (model CMP) palnik i wentylator znajdują się po przeciwnych stronach urządzenia (wytwarzane jest podciśnienie), natomiast promienniki prod. Powrmatic Ltd. mogą występować w wersji podciśnieniowej (model PVU/PVL) lub nadciśnieniowej (model PU/PL – palnik i wentylator po tej samej stronie urządzenia).

Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas promienników gazowych rurowych obu producentów jest zastosowanie w nich termicznie obrabianych aluminizowanych rur stalowych, które cechuje bardzo długa żywotność i wysoki wskaźnik emisji promieniowania oraz reflektorów o ponad 8 powierzchniach odbicia wykonanych z wysokopolerowanej blachy aluminiowej, co zapewnia wysoką sprawność odbicia i ukierunkowania promieniowania w pożądaną strefę. Te dwie cechy stawiają oferowane przez nas promienniki na czołowym miejscu pośród światowych producentów tych urządzeń.

W naszej ofercie znajdują się poniższe modele:

·    rurowe typu U,

·    rurowe typu liniowe,

·    rurowe podwójne liniowe,

·    rurowe systemy wielopalnikowe.

Modele rurowe typu U o skoncentrowanej intensywności promieniowania są idealne do ogrzewania niewielkich powierzchni, a promienniki liniowe doskonale sprawdzają się w dobrze izolowanych budynkach, w których niezbędne są promienniki o zwiększonym obszarze działania. Największą możliwą powierzchnię ogrzewania gwarantują natomiast modele podwójne liniowe. Typ ten wyróżnia dodatkowo łatwość instalacji oraz możliwość stosowania w nim jednego wentylatora wyciągowego dla dwóch palników. Wśród oferowanych przez nas urządzeń można też znaleźć promiennikowe systemy wielopalnikowe (multiburner), które umożliwiają bardziej równomierny rozkład temperatury w ogrzewanym obiekcie oraz zdecydowane zminimalizowanie ilości kominów do odprowadzenia spalin z wielu palników promiennikowych. Dobór ilości, rodzaju, mocy oraz gęstości rozmieszczenia promienników zależy od typu obiektu, szczególnie jego wysokości oraz charakteru jego przeznaczenia.

Promienniki gazowe rurowe zaleca się stosować przede wszystkim w przypadku:

·  wysokich obiektów (dzięki bezstratnej emisji promieniowania nie jest ogrzewana cała kubatura, tylko głównie strefa przypodłogowa),

·  kiedy mamy za zadanie ogrzać obiekt stanowiskowo/strefowo, a nie całościowo, (promienniki dają możliwość skoncentrowania strumienia promieniowania na stanowisku pracy, a nie na przykład na regałach),

·  kiedy zależy nam na małej bezwładności systemu grzewczego (odczucie komfortu cieplnego pojawia się już po kilku minutach od załączenia promiennika),

·  obiektów, w których zależy nam na małym unoszeniu kurzu (w przypadku promienników konwekcja jest bardzo ograniczona).

Najczęstszym zastosowaniem promienników gazowych rurowych to:

·         ogrzewanie hal produkcyjnych,

·         ogrzewanie hal sportowych

·         ogrzewanie kortów tenisowych

·         ogrzewanie magazynów

Gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdą Państwo promienniki gazowe rurowe najlepiej odpowiadające Państwa oczekiwaniom i potrzebom. Zapewniamy, że pomożemy w ich prawidłowym doborze w zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane i jak mają być wykorzystywane.

Z naszej strony oferujemy również pierwsze uruchomienie oraz serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny. Regularne serwisowanie promienników jest podstawą do utrzymania ich sprawności, niezawodności oraz bezpiecznej pracy.

 

BLACKHEAT® Ogrzewacz typu rura U

Skoncentrowana intensywność ogrzewania; do zastosowania dla małych powierzchni.

 UKU-Tube.gif
zobacz >>
BLACKHEAT® Ogrzewacz liniowy

Zwiększony zasięg powierzchni działania, do zastosowania w dobrze izolowanych budynkach.

 UKLinear.gif
zobacz >>
BLACKHEAT® Ogrzewacz podwójny liniowy

Najdłuższy z oferowanych ogrzewaczy zapewnia największy możliwy obszar ogrzewanej powierzchni

 DoubleLinear.gif

 

zobacz >>
BLACKHEAT® System wielopalnikowy

 

 

Pozwala na różnorodną regulację temperatury w różnych strefach obiektu.

 UKMultiburner.gif
zobacz >>
© Techno Heat sp. z o.o. 2009-2013
wykonanie: domena.pl