facebook

Techno Heat Sp. z o.o.
to wyłączny i bezpośredni
przedstawiciel  w Polsce firm:

RG

Power

 

 

 

Adres :
Techno Heat sp. z o.o.,
30-733 Kraków,
ul. Bagrowa 1/29
tel/fax: 012 421 79 40

O Powrmatic

Firma Powrmatic Ltd. jest brytyjską firmą produkującą wszechstronną gamę wysokiej jakości, nowoczesnych, niezawodnych i wysoko sprawnych energetycznie nagrzewnic powietrza dla szerokiego zastosowania w obiektach usługowych, przemysłowych i handlowych na rynku krajowym i rynkach zagranicznych.

 

   
 
Powrmatic (UK)

 

Powrmatic Ltd. posiada 50-cio letnie doświadczenie w produkcji nagrzewnic powietrza i może zapewnić projektantów, klientów i użytkowników o niepodważalnym profesjonaliźmie Firmy i jej sprawdzonej zdolności spełniania technicznych i handlowych wymagań, a tym samym sprawiania zadowolenia Klientów.

 

Zaplecze produkcyjne, zlokalizowane w Somerset, jest nowoczesną fabryką stosującą najnowocześniejsze metody produkcji i kontroli jakości w praktyce pozwalając w ten sposób naszej Firmie kompetentnie sprostać wyzwaniom w zakresie wymagań technicznych i handlowych występujących na współczesnym rynku.

Równolegle z produkcją nagrzewnic powietrza Powrmatic Ltd. produkuje także rozległy obszerny typoszereg urządzeń i elementów wentylacyjnych włączając w to systemy grawitacyjnej i wymuszonej wentylacji dymowej; wszystkie są projektowane i produkowane by wypełniać najnowsze wymogi norm krajowych i międzynarodowych.Powrmatic Ltd. powiązany jest także z firmą SFL UK (Selkirk UK), która produkuje szeroką gamę wysokiej jakości systemów odprowadzania spalin i kominów dla obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych tak dla rynku krajowego jak i na eksport. 

  

W celu uzyskania szerszych informacji o produktach  firmy POWRMATIC prosimy o kontakt z naszą firmą
(tel. +48 12 4217940 - e-mail: biuro@technoheat.pl)

lub prosimy zaglądnąć pod adres: www.powrmatic.co.uk

© Techno Heat sp. z o.o. 2009-2013
wykonanie: domena.pl